Firmy i Usługi Chorzów

Fundacja Training Projects

Dodano: 3 miesiące 2 tygodnie temu  |  Chorzów
W Training Projects pragniemy przekształcić standardowe wyjazdy integracyjne w niezapomniane doświadczenia, które nie tylko integrują zespoły, ale również inspirują do ciągłego rozwoju. Nasze podejście opiera się na zroz... pokaż więcej »
TULLA-BUD

TULLA-BUD

Dodano: 1 rok 7 miesięcy temu  |  Chorzów
Firma Tulla-Bud zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi z montażem konstrukcji stalowych takich jak ekrany akustyczne, obudowy hal i stalowe konstrukcje wsporcze. Zakres kompetencji firmy obejmuje tworzenie projekt... pokaż więcej »
Urząd Miasta Chorzów

Urząd Miasta Chorzów

Dodano: 1 rok 8 miesięcy temu  |  Chorzów
Chorzow.eu to oficjalna strona internetowa miasta Chorzów. Na stronie prezentowane są ważne wiadomości dla mieszkańców, turystów odwiedzających miasto oraz inwestorów. Za pośrednictwem strony można umówić się na wizytę w... pokaż więcej »

Zakład Pogrzebowy Kocel Chorzów i Świętochłowice

Dodano: 2 lata 9 miesięcy temu  |  Chorzów
Kocel to firma pogrzebowa, która świadczy usługi pogrzebowe na terenie Chorzowa i Świętochłowic. Personel oferuje całodobową pomoc w transporcie Zmarłego do chłodni, organizacje ceremonii pogrzebowych wyznaniowych, świec... pokaż więcej »
Medica - Centrum medyczne w Chorzowie

Medica - Centrum medyczne w Chorzowie

Dodano: 2 lata 10 miesięcy temu  |  Chorzów
Medica Centrum Medycyny w Chorzowie to prywatna placówka medyczna świadcząca wielospecjalistyczne usługi medyczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Posiadamy poradnie: chirurgiczną, ginekologiczną, onkologiczną, psycho... pokaż więcej »
Franspol - biuro tłumaczeń, języki obce - Chorzów

Franspol - biuro tłumaczeń, języki obce - Chorzów

Dodano: 2 lata 11 miesięcy temu  |  Chorzów
Nasze Centrum Języków Obcych istnieje od 2000 roku. Oferujemy tłumaczenia z języków i na języki najbardziej popularne takie jak: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, czeski, słowacki, ukraiński, rosyjski,... pokaż więcej »